יום המעשים הטובים

ניוזים צפון

19.03.2023

גם בשנה זו, במסגרת "יום המעשים הטובים" נרתם צוות החברה הכלכלית חיפה לסיוע לפעילות משמעותית לקהילה בעיר חיפה. יום המעשים הטובים מופעל על ידי עמותות רוח טובה ובמסגרתו מתנדבים אלפים מידי חודש בכל הארץ למען הקהילה.

הפעילות השנתית מגיעה לשיאה בתכלול עירוני של יום המעשים הטובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. את היום הייחודי הזה יזמה אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון והוא מהווה שיא לעשיית טוב שנתית, ביחד עם נציגי הרשויות.

השנה, התנדבו העובדים בארגון- מעון הוד המהווה מסגרת לאנשים עם תסמונת של עיכוב התפתחותי שכלי, בכל הגילאים. המעון ממוקם במושבה הגרמנית בחיפה. עובדי החברה הכלכלית לחיפה התגייסו כבהרכב מלא על מנת לחדש את החממה במקום ובכלל זה שתילת צמחים לנוי, תבלינים וצמחי מרפא עבור הדיירים במקום. הפעילות בוצעה בשיתוף פעולה מלא עם דיירי המקום.

לדברי אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "במהלך השנה אנחנו עסוקים בפיתוח כלכלי של העיר ולכן חשוב לנו מאוד לקחת פעם בשנה פסק זמן מהעבודה השוטפת ולעסוק בפעילות חברתית נטו לטובת הקהילה בחיפה. זו מסורת של שנים ארוכות בחברה והשנה, היה מרגש במיוחד להתנדב במעון שהוא בית חם לבעלי מוגבלויות ולבצע את פעילות הגינון ביחד עם דיירי המעון. נעשה ככל האפשר להמשיך ולתרום לקהילה בחיפה מעבר לקידום העסקים בעיר", הוסיף שחף.