יום כיף בבריכה הציבורית 'גלי חיפה' למשתתפי "אתגר השם"

חי-פה

20.04.2022

יום כיף למשתתפי "אתגר השם" בבריכה הציבורית של חיפה – "גלי חיפה"

את זה שנבחר שם חדש לבריכת הספורטן לפני כחודש, והיא נקראת מעתה "גלי חיפה", כבר כולם יודעים ומשננים. כזכור, עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה, יצאו לפני כחודש בתחרות "אתגר השם", בה קראו לתושבי חיפה להציע שמות לבריכה הציבורית. מעל 2000 הצעות הוצעו על ידי תושבי העיר. 

יום כיף למשתתפים
כל המשתתפים "באתגר השם", הוזמנו היום (יום ד' 20/4/22), ליום כיף משפחתי, שכלל שימוש בבריכה ובמתקני המועדון, פעילויות לכל המשפחה ולילדים, מתנפחים, סדנאות יצירה, דוכנים, הופעות ושלל פעילויות נוספות. באירוע השתתפו אלפי תושבים אשר הציעו שם חדש לבריכה הציבורית.
במהלך האירוע התקיים טקס בהשתתפות ראש העיר, הגברת עינת קליש רותם, אשר העניקה לשלושת הזוכים במקומות הראשונים, מנויים חינם למשך שנה, ל"גלי חיפה".

מיתוג מחדש
במסגרת "אתגר השם" החדש שנבחר, המתחם יעבור תהליך מיתוג מחדש, ממתחם "הספורטן", למתחם "גלי חיפה", ב-3 שפות!

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:
אלפי אנשים הגיעו היום להנות מהבריכה הציבורית של חיפה, וזה מראה שמחמם את הלב. לא רק המשפחות שנכחו היום ביום הכיף זכו, כל העיר זכתה. בימים אלו מתקיים לצד הפעילות הרגילה עבודות חידוש וריענון של המתחם, ואני מקווה שממש בהקדם יעמוד לרשות תושבי חיפה והמנויים מתקן ספורט ברמה הגבוהה ביותר, במחירים שווים לכל כיס.

ראש עיריית חיפה, עינת קליש:
אני שמחה לראות כאן, בבריכה העירונית שלנו, את תושבי חיפה מכל שכונות העיר, נהנים מהמתקנים הנפלאים של "גלי חיפה" וכל זה במחירים שווים לכל כיס ולרווחת תושבי חיפה באשר הם, העיר חיפה זכתה בבריכה ציבורית שלא היתה כאן שנים רבות.