סיור לימודי

ניוזים צפון

21.08.2023

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה סיכם את היום המעשיר ואמר: "אנו מקפידים על למידה שוטפת ויצירת שיתופי פעולה עם גורמים עסקיים ומתכוונים להמשיך בעשייה על מנת לקדם את הפעילות העסקית ולייצר מנועי צמחיה כלכליים בחיפה".

החברה הכלכלית לחיפה ערכה אתמול, סיור לימודי והכרות מעמיקה עם תשתיות התחבורה המתקדמות, ברחבי העיר חיפה. את היום פתחו עובדי החברה במצפור של הקומה ה- 30 באוניברסיטת חיפה שם פגשו בין היתר את הגב' אליענה דן, מנכ"לית אגודת הידידים של אוניברסיטה חיפה, וקיבלו סקירה על פעילות האגודה, ושיתופי הפעולה הנרחבים עם העיר חיפה. משם המשיכו למוזיאון הכט, הנמצא במתחם לסיור והכרות עם פעילות המוזיאון.

מהאוניברסיטה, נסעו עובדי החברה ברכבלית, למרכז ניהול התנועה המטרופוליני- מנת"ם המפרץ. במהלך המפגש עם בכירי חברת איילון, קיבלו סקירה מקיפה מעידו דרופיבסקי, מנהל המרחב הצפוני, על תשתיות התחבורה באזור, ביניהן המטרונית, הרכבלית, ושאר נתיבי התחבורה הציבוריים. עידו פרס בפני עובדי החברה הכלכלית את המורכבות של ניהול התנועה במרחב, הכולל בין הייתר שיתוף פעולה עם הרשויות בצפון ביניהן: טירת הכרמל, חיפה, נשר והקריות, והאתגרים הלא פשוטים העומדים בניהול תנועה חכם באזור, הנחשב לאחד המפותחים מבחינה תחבורתית. עובדי החברה הכלכלית לחיפה נחשפו לתחום ניהול תחבורה ציבורית בזמן אמת, תוך חשיפה לפעילות השוטפת של המנת"ם בניהול תנועה חכם.